Vijesti

Nogometasi Buducnosti noseni velikom podrskom sa tribina stigli do vazne pobjede

Posted on May 3, 2014 at 1:55 PM

Buducnost je u 25-om kolu na domacem terenu savladala Jedinstvo iz Bihaca rezultatom 1-0.

Nogometasi Buducnosti od prve minute su krenuli sa velikom zeljom za pobjedom u ovoj utakmici,a vec u drugoj minuti susreta  Muhamed Mujic pogadja gol gostiju i veliko slavlje domacih igraca i navijaca. Danas su nasi momci ostavili srce na terenu, stvarali sanse pred golom gostiju, borili  se do zadnje minute i pokazali da zasluzuje mnogo vise od trenutne pozicije na tabeli. Hvala vam momci na ovoj utakmici takve vas zelimo gledat sa ovakvim utakmicama se i publika vraca na tribine.

Treba istaci da je na danasnjoj utakmici nas tim imao ogromnu podrsku "Ljumana" i  "Fukara" koji su zajednickim snagama navijali i bili dodatna snaga igracima da stignu do vazne pobjede kako za nas tim tako i za Slobodu koja s ovim porazom Jedinstva i remijem u Kaknju ostaje na prvom mjestu sa dva boda prednosti u odnosu na Jedinstvo.