Vijesti

FK Buducnost: Nakon Jedinstva palo i Bratstvo (Video)

Posted on May 10, 2014 at 5:55 PM

FK Buducnost Banovici u okviru 26-og kola prve lige FBiH gostovali su u Gracanici kod ekipe Bratstva i slavili pobjedu rezultatom 2-1 i tako napravili veliki korak ka opstanku u ligi.

Prvo poluvrijeme u Gracanici igralo se dosta izjednaceno u kojem je bilo nekoliko sansi na obje strane,ali na poluvrije se otislo sa rezultatom 0-0.

U drugom poluvremenu,tacniije na startu drugog poluvremena domaci brzo izvode slobododan udarac i lopta dolazi do Damira Smajlovica koji bez problema matira Murisa Husica za vodstvo domacina.Nakon primljenog gola nas tim krece jace prema golu domacina u nekoliko minuta sanse za gol su imali Trumiic,Kavazovic,Slomic.Upornost se isplatila i nas tim je za svega dvije minute uspio preokrenut rezultat prvoje Trumic poravnao rezultat na 1-1 da bi vec u sljedecem napadu Eldar Kavazovic svojim prvim golom u ovoj sezoni donio vaznu pobjedu u  borbi za opstanak.

U video prilogu pogledajte golove i sanse sa utakmice:

You need Adobe Flash Player to view this content.

Buducnost narednu utakmicu igra vec u srijedu na svom stadionu protiv GOSK-a utakmica se igra u 17:00 sati.